Adnan KarabulutAdnan Karabulut, Eğitim, KPSS, Sınav Hazırlık kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; A, B ve C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanlık Sınavı, İSG İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Son Kontrol Tamamı Çözümlü 5 Deneme Sınavı, İSG İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Tamamı Çözümlü 15 Deneme Sınavı, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Sınavı Tamamı Çözümlü 20 Deneme Sınavı, İşyeri Hemşireliği ve Diğer Sağlık Personeli Sınavı Tamamı Çözümlü 5 Deneme olarak sayılabilir.

Adnan Karabulut kitapları; Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık, Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık - Akademik, Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık - Tıp ve Sağlık Kitapları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Adnan Karabulut tarafından yazılan son kitap "İşyeri Hemşireliği ve Diğer Sağlık Personeli Sınavı Tamamı Çözümlü 5 Deneme", Pelikan Tıp Teknik Yayıncılık - Tıp ve Sağlık Kitapları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Adnan Karabulut Kitapları
Tükendi
0 kişi
İş Güvenliği Uzmanlık Sınavı 20 Adet Açıklamalı Deneme Testleri 2015 - ÖSYM Formatında İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanlık Sınavlarına girecek adaylar için; son mevzuat değişiklikleri de dikkate alınarak...
%5 32,41 ₺ 30,79 ₺
Tükendi
0 kişi
İŞ SAĞLIĞI ve GÜVENLİ 20 ÇÖZÜMLÜ DENEME SINAVI KİTABI ;-Değişen müfredata ve yeni optik kodlama sistemine yüzde yüz uyumludur.-ÖSYM yeni soru dağılımı ve 50 soruluk sınav formatına uygun hazırlanmıştı...
%5 41,67 ₺ 39,59 ₺