Ahmet ÖzAhmet Öz, Araştırma - İnceleme, Başvuru Kitapları, Bilmece ve Bulmacalar kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; 7’den 77’ye Zeka Soruları, Eğlenceli Matematik (10 Kitap Takım, Kutulu) / (Defter Hediyeli), Kur'an'ı Anlamada Bağlam, Kur’an’ın Önerdiği Vasat Ümmet, İslam İlimlerinde Araştırma Yöntem ve Teknikleri olarak sayılabilir.

Ahmet Öz kitapları; Çıra Yayınları, Hikmetevi Yayınları, Klm Yayınları, Timaş Çocuk, Timaş Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Ahmet Öz tarafından yazılan son kitap "İslam İlimlerinde Araştırma Yöntem ve Teknikleri", Klm Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Ahmet Öz Kitapları
0 kişi
Kur'an ayetlerini doğru anlama girişiminde metin içi ilişkiler ağını yansıtan iç bağlam ve metnin oluştuğu tarihi, sosyal ve kültürel şartları yansıtan dış bağlam göz önünde bulundurulması gereken en...
%25 15,00 ₺ 11,25 ₺
%38 22,00 ₺ 13,64 ₺
Tükendi
%38 12,04 ₺ 7,46 ₺
Tükendi
0 kişi
Eğlenceli Matematik dizisine gösterilen ilgi günden güne artıyor. Diziyi bir kez tanıyan, müptelası oluyor. Dizinin seçkin kitaplarından biri olan bu kitap da hayatınıza neşe ve renk katmaya devam ede...
%25 8,80 ₺ 6,60 ₺