Cem Özüak

Cem Özüak, 1978 yılında İstanbul'da doğmuştur. Üniversite hayatına ise, 1998 yılında Kocaeli Üniversitesi Fotoğraf Bölümü ve 2002 yılında Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur.

Cem Özüak, 2010 yılında Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler Ana Bilim Dalı Kişiler Arası İletişim bölümünde yüksek lisansını tamamlamıştır. Şu anda İstanbul Üniversitesi Sosyoloji Bölümünde eğitimine devam etmekte olan Cem Özüak, Neoglance Eğitim Derneğinden Nefes Koçluğu ve öğrenci koçluğu derleri almıştır.

Okan Üniversitesinde öğretim görevlisi olarak iletişim dersleri veren Cem Özüak, Harp Akademleri, kurmay subay yetiştirme programında da dönemsel olarak iletişim dersleri vermiştir.

Cem Özüak, 2010 yılından bu yana İndigo Dergisinde yazarlık yapmakta, iletişim ve farkındalık alanlarında yazılar yayımlamaktadır.

Cem Özüak, tarafından kaleme alınan son kitap "Metropol Dervişi" Destek Yayınları tarafından yayımlanmıştır.Cem Özüak Kitapları
0 kişi
Sosyal bilimler “Dünya, insanoğlunun tüm ihtiyaçlarını karşılar, ancak tüm hırslarını değil” der. Söylenen yalanlara, vaatlere, geleceğe inanma eğilimindedir insan. En çok da kendimize yalan söyleriz....
%28 20,37 ₺ 14,67 ₺
%28 15,74 ₺ 11,33 ₺