Chuck Klosterman

Chuck Klosterman, Minnesota, Breckenridge'de doğmuştur. Alman ve Polonya kökenli yazar 1990 yılında Wyndmere Lisesinden mezun olmuştur.

1994 yılında Dokota Norh üniversitesinden mezun olduktan sonra 2002-2006 yılları arasında Spin için kıdemli yazarlık yapmıştır.

Chuck Klosterman, başlangıçta rock yazarlığı ile tanınmasına rağmen, spor hakkında geniş kapsamlı yazılar yazmış ve 8 Kasım 2005 yılında ESPN'in makalelerine katkıda bulunmuştur.

2008 yılında Leipzig Üniversitesinde Picador Guest Professor olarak görev almıştır. Aynı zamanda da danışmanlık editörlüğü yapmıştır.

Chuck Klosterman'ın, Kara Şapka Giyiyorum adlı sekizinci kitabı 2013 yılında yayımlandı. Ağır bir aracılı kültür içinde kötülük paradoksuna odaklanmıştır.

En çok satan dokuzuncu kitabı "Ama Ya Yanlışsak? Bugünü Geçmişmiş Gibi Düşünmek" 7 Haziran 2016 yılında yayınlandı. Çağdaş dünyayı gelecekte görüneceği gibi uzak geçmiş olarak görselleştirmiştir.

Chuck Klosterman, tarafından kaleme alınan son kitap "Görünür Adam" İthaki Yayınları tarafından yayımlanmıştır.Chuck Klosterman Kitapları
0 kişi
Mesele görünmezlik değildi.Her nasılsa, kendimiz olmaktan vazgeçemiyoruz. Bilinçli bir şekilde olduğum kişiye dönüşmeden çok önce bile, kendimdim. Görünmemek kendimi diğer insanlardan farklı hissetmem...
%30 30,00 ₺ 21,00 ₺
0 kişi
Çok da emin olmadığımız kesinlikler kültüründe yaşamaktayız.Ve elbette zaman geçer, düşünceler değişir, fikirler tersyüz olur. Bir zamanlar çok mantıklı görünen düşünceler zamanla saçma görünmeye başl...
%30 18,52 ₺ 12,96 ₺