Colmar Von Der GoltzColmar Von Der Goltz, Dünya Tarihi, Osmanlı Tarihi, Siyaset - Politika kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Devlet-i Aliyenin Zaaf ve Kuvveti, Millet-i Müselleha, Yirminci Yüzyıl Başlarında Osmanlı-Alman İlişkileri olarak sayılabilir.

Colmar Von Der Goltz kitapları; İz Yayıncılık, Otorite Yayınları, Pergole Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Colmar Von Der Goltz tarafından yazılan son kitap "Devlet-i Aliyenin Zaaf ve Kuvveti", Pergole Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Colmar Von Der Goltz Kitapları
0 kişi
Çöküş döneminde Osmanlı İmparatorluğu’nda uzun yıllar boyunca görev yapmış, askerlik tarihinin en önemli komutanlarından olan Colmar von der Goltz’un, ülkenin son dönemine ilişkin düşünceleri, Osmanlı...
%25 20,00 ₺ 15,00 ₺
Tükendi
0 kişi
“Goltz, Millet-i Müselleha ile halkın militarize edilmesini kastetmiyordu. Büyük ordulara da taraftar değildi. Teknolojinin gelişimiyle birlikte küçük, profesyonel ve eğitimli orduların, büyük ve vası...
%28 23,15 ₺ 16,67 ₺
Tükendi
0 kişi
Zaimzade Hasan Fehmi’nin, 1.Dünya savaşında 6.ordu komutanı olan General Colmar Von Der Goltz’e ait makaleleri, Almanca’dan Osmanlıca’ya çevirdiği, Kahire’de basılan Osmanlıca eserin tıpkı basımıdır.
%30 11,00 ₺ 7,70 ₺