Daniel Moulin

Daniel Moulin Kimdir?

Daniel Moulin 2017 yılında Jubilee Karakter ve Erdemleri Araştırma görevlisi olarak çalışmaya başladı. Daniel Moulin Oxford Üniversitesi Eğitim Araştırmaları ve Metodojisi öğrenimi gördü. 

İsviçre Cenevre Üniversitesinde doktora çalışmasını yapan Daniel Londra Roehampton Üniversitesinde misafir öğretim görevlisi olarak çalıştı.

İspanyanın Navarra Üniversitesinde bulunan Warwick Üniversitesi Eğitim Araştırmaları Merkezi ve Kültür Toplum Enstitüsü’nden sorumludur. 

Daniel Moulin'in Edebi Yaşamı

Daniel Moulin araştırma alanları genellikle geniş kapsamlı olup dinler arası alanlara da ilgi duymaktadır. Dinin sosyal bilimsel çalışması, kimlik teorisi, dinler arası diyalog, Tolstoy’un düşüncesi gibi alanlarda araştırmalar yapmaktadır. 

Din eğitimi öğretmenleri için bir blog hazırlamış yayınlarını düzenli olarak bu sayfasına girmektedir. 

Daniel Moulin’in Türkçeye çevrilmiş olan Eğitici Tolstoy kitabı şimdilerde en çok merak edilen kitaplar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. 
Daniel Moulin Kitapları
0 kişi
Çarlık Rusya Eğitim Bakanlığı’ndaki hükümet yetkililerinin Tolstoy’un eğitim uygulamaları ve yayınlarına gösterdiği düşmanlığa rağmen, Tolstoy muhteşem bir yenilikçiydi. Amerika ve başka yerlerdeki de...
%28 28,00 ₺ 20,16 ₺