Dilek DeğerliDilek Değerli, Edebiyat, Şiir kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Kozadan Karadeliğe, Rüzgar Kuyusu, Salyangoz İzi, Salyongoz İzi, Yorgun Ruhlar Korosu, Zaman Kayması olarak sayılabilir.

Dilek Değerli kitapları; Artshop Yayıncılık, Hayal Yayınları, Kaos Çocuk Parkı Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Dilek Değerli tarafından yazılan son kitap "Zaman Kayması", Kaos Çocuk Parkı Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Dilek Değerli Kitapları
0 kişi
Gölgeleri deler kedi gözü kum saatini devirir rüzgar beyaz kırılınca siyahta boynunu eğer dalga kapanır içine şarkı bir sarhoş histir dalganın içinde kalan.
%22 12,00 ₺ 9,36 ₺
0 kişi
Zamanın ipini bırakandüşer kendineçizgisiz çiziklerve sıyrılış tendendönme dolap durur yukarıdahayat ayaklarını da alır. Aklın uçurumları derinleşincerüzgâr bile sessiz eser.
%22 15,00 ₺ 11,70 ₺
0 kişi
Gecede Atlar kızıl saçlı geceleri.Küçük melek tutar ayak bileğini,koşar yıldız kümesi siyah kalbine.Gözleri sincap ıslaklığındabuzdan şapkasını giyerince beyaz giysisi uçuşur ay masalında.Kırmızı dud...
%30 5,46 ₺ 3,82 ₺
0 kişi
Irmak kadar soyunamıyordu ne göl ne de deniz. Kozasında ur büyüten kısır bir kadındı sessizlik Balık pullarından perde yapardı Oysa anlamın perdesi yoktu.
%22 19,00 ₺ 14,82 ₺
Tükendi
0 kişi
Atlar kızıl saçlı geceleri.Küçük melek tutar ayak bileğini,koşar yıldız kümesi siyah kalbine.Gözleri sincap ıslaklığındabuzdan şapkasını giyerince beyaz giysisi uçuşur ay masalında.Kırmızı dudakları v...
%30 5,46 ₺ 3,82 ₺
Tükendi
0 kişi
Ay çarpmasıZaman kaymasıAşkkıran fırtına düşürürlerSukadınla TaşadamıGecenin tenindeki mor deliktenKumsalın ıslak koynunaİki kara denizatı olarak
%15 14,00 ₺ 11,90 ₺