Elena Napolnova DemirizElena Napolnova Demiriz, Başvuru Kitapları, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Konulara Göre Rusça KPDS Hazırlık Soruları Edatlar ve İsim Halleri, Konulara Göre Rusça KPDS Hazırlık Soruları Önekli Fiiller, Rusça KPDS Konulara Göre Hazırlık Soruları (Fiiller), Rusça- Türkçe / Türkçe- Rusça İnşaat ve Mimarlık Terimleri Sözlüğü olarak sayılabilir.

Elena Napolnova Demiriz kitapları; Alfa Yayınları, Multilingual Yabancı Dil Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Elena Napolnova Demiriz tarafından yazılan son kitap "Rusça- Türkçe / Türkçe- Rusça İnşaat ve Mimarlık Terimleri Sözlüğü", Alfa Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Elena Napolnova Demiriz Kitapları
Tükendi
0 kişi
Bu kitap, "Rusça hareket fiilleri" ve "Fiiller" konularında daha önce yayınlanmış kitapların devamıdır. Kitabın hazırlanmasındaki amaç, Rus gramerinde edat isim hali kalıplarını; fiil, sıfat, isim bağ...
%10 15,00 ₺ 13,50 ₺
Tükendi
0 kişi
Rusçada fiillerin tamamlanmış ve tamamlanmış şekillerinin kullanımı, öğrencilerin genellikle en çok zorlandığı konudur. Sadece Rusçaya ve çoğu zaman İngilizce olan bir aracı dile dayanan anlatımlar, i...
%10 15,00 ₺ 13,50 ₺