Erdal AteşErdal Ateş, Çocuk & Gençlik, Çocuk Öykü & Roman, Çocuklar için Hobi ve Müzik kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Hayta, Kırmızı Uçurtma, Mırın Kırın, Ressamın Takvimi, Sayılarla Tanışalım, Oyunda Sayışalım olarak sayılabilir.

Erdal Ateş kitapları; Bencekitap, İletişim Yayınevi, ODTÜ Geliştirme Vakfı Yayıncılık aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Erdal Ateş tarafından yazılan son kitap "Ressamın Takvimi", İletişim Yayınevi tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Erdal Ateş Kitapları
0 kişi
Kadın, ateşler içinde yanıyordu. Üç gündür böyleydi. Yanı başındaki küçük oğlu elindeki ıslak bezle annesinin alnını, yanaklarını siliyordu. Zengin bir adam, raflarda toplanan, hatırlanmayan kitapları...
%25 6,00 ₺ 4,50 ₺
Tükendi
0 kişi
Sütümü verdimMırın kırınTopumu verdimMırın kırın‘‘Küs-Barış’’ dedimMırın kırınAdını koydum seninMırın Kırın!
%25 9,00 ₺ 6,75 ₺
Tükendi
0 kişi
Köpeğimin dört ayağı varÖnde iki ayakArkada iki ayakToplam dört ayakBir ayakİki ayakÜç ayakBir daha...Eder dört ayakAferin sana şak şak!
%25 9,00 ₺ 6,75 ₺
Tükendi
0 kişi
Kırmızı uçurma o gün Ceren’i mavi ülkesine götürdü...Orada, bembeyaz bulutların içinde, kuşlarla birlikteOyunlar oynadılar, şarkılar söylediler...Ve o gün, gökyüzü kır çiçekleri gibi rengârenkti.
%25 10,00 ₺ 7,50 ₺
Tükendi
0 kişi
Sevgili erimsiz bozkırların kara martısı... Bu mektubu sana yazmamamın nedeni, otobüs terminalinde seni uğurlarken, ''Sana yazarım!'' dememe inanmamandı belki de. Hiç bir zaman okuyamayacağın bu mektu...
%28 11,11 ₺ 8,00 ₺