Finn-Ole HeinrichFinn-Ole Heinrich, 9-12 Yaş, Aksiyon - Macera, Çocuk & Gençlik kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları (3 Kitap Takım), Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları 2: Mucize Beklerken, Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları 3 - Evrenin Sonu, Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları : Yıkık Dökük Krallığım, Sadık, Akıllı Bıdık! olarak sayılabilir.

Finn-Ole Heinrich kitapları; İthaki Yayınları, Tudem Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Finn-Ole Heinrich tarafından yazılan son kitap "Ekşilina'nın Hayret Verici Maceraları (3 Kitap Takım)", Tudem Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Finn-Ole Heinrich Kitapları
0 kişi
“Benim yolum burada sona eriyor, bunu değiştiremem. Senden beni salıvermeni istiyorum…” Güneş’in her geçen gün daha fazla kabarıp bir gün patlayacağı ve Güneş sitemimizin kendi kendini yok edeceği ve...
%20 39,00 ₺ 31,20 ₺
Tükendi
0 kişi
“Sadık, hep bir köpeği olsun istiyordu, hem de en iyi cinsten, koskocaman bir İrlanda kurt köpeği! Onun yerine bula bula ne buldu? Bir yumurta.” Sınıf arkadaşları Sadık’ı görür görmez “Sadık, akıllı b...
%35 14,00 ₺ 9,10 ₺