Halil İbrahim KüçükkayaHalil İbrahim Küçükkaya, 12. Sınıf Yardımcı Kitaplar, Antrenmanlarla Matematik, DGS kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; 9. Sınıf Matematik Çalışma ve Ödev Kitabı, Antremanlarla Matematik Tamamı Çözümlü - Konu Anlatımlı Soru Bankası, Antrenman Plus Matematik Konu Özetli Soru Bankası, Antrenmanlarla Geometri 1, Antrenmanlarla Geometri 2, Antrenmanlarla Matematik (1-2-3-4 Kitap Takım) olarak sayılabilir.

Halil İbrahim Küçükkaya kitapları; Antrenmanlarla Matematik Yayıncılık aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Halil İbrahim Küçükkaya tarafından yazılan son kitap "Antrenmanlarla Matematik (1-2-3-4 Kitap Takım)", Antrenmanlarla Matematik Yayıncılık tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Halil İbrahim Küçükkaya Kitapları
1 kişi
Başlarken, Bu öyle bir yolculuk ki sonunda matematiği anlamak ve öğrenmek var... Eğer siz de matematiği öğrenme zamanınızın geldiğine inanıyorsanız buyurun. Evet, en uzun yolculuklara bile kü...
%26 61,00 ₺ 45,14 ₺
Tükendi
0 kişi
Başlarken, Matematik öğretiminde en önemli hususlardan biri konuları verirken seçilen örnek sorular ve bunların veriliş sırasıdır.Uzun yılların deneyimiyle mevcut öğrenci profilini de dikkate alarak...
%26 27,78 ₺ 20,56 ₺
/ 2