Hasan Çebi BalHasan Çebi Bal, Akademik, Bilişim & Bilgisayar, Bilişim Teknolojileri kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Bilgisayar ve İntenet Kullanımı, Bilgisayar ve İnternet Kullanımı, Bilgisayar ve İnternet Kullanımı Laboratuvar Uygulamaları, Bilgisayar ve İnternet Kullanımı XP Uygulama Kitabı, Uygulamalarla Bilgisayar ve İnternet Kullanımı, Yeni İKMEP Programına Uygun Bilgi ve İletişim Teknolojisi (Office XP) olarak sayılabilir.

Hasan Çebi Bal kitapları; Ekin Basım Yayın - Akademik Kültür Kitaplar, Murathan Yayınevi, Murathan Yayınevi - Akademik Kitaplar aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Hasan Çebi Bal tarafından yazılan son kitap "Bilgisayar ve İntenet Kullanımı", Ekin Basım Yayın - Akademik Kültür Kitaplar tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Hasan Çebi Bal Kitapları
0 kişi
Genel Bilgiler Bilgisayarın Donanım Yapısı Microsoft Windows XP Türkçe Verilerin Güvenliği ve Virüsler Microsoft Word XP Türkçe Microsoft Excel XP Türkçe Microsoft Powerpoint XP Türkçe
%8 40,00 ₺ 36,80 ₺
Tükendi
%10 19,91 ₺ 17,92 ₺