Laurence GillotLaurence Gillot, Çocuk & Gençlik, Çocuk Öykü & Roman, Masallar kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Duru Narçiçeği: Kabus Görüyor, Duru Narçiçeği: Okula Gitmek İstemiyor, Duru Narçiçeği: Oyuncakları Kurtarıyor, Duru Narçiçeği: Sürpriz Doğumgünü, İyi Geceler olarak sayılabilir.

Laurence Gillot kitapları; Domingo Yayınevi, Lal Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Laurence Gillot tarafından yazılan son kitap "İyi Geceler", Domingo Yayınevi tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Laurence Gillot Kitapları
0 kişi
Karanlıkta parlayan ay ve yıldız çıkartmaları ileBu bir hikâye içinde hikâye içinde hikâye içinde hikâye... Tam da iyi geceler demeden önce, Tavşan Tata, yavrularına Fil Jumbo’nun, Fil Jumbo, yavrular...
%30 25,00 ₺ 17,50 ₺
0 kişi
O gece Duru Narçiçeği çok güzel rüyalar görüyordu. Ama birden korkuyla uyandı, çünkü yatağının altında gizlenmiş hayaletler vardı!
%23 7,00 ₺ 5,39 ₺
0 kişi
Bu sabah sınıfta, Duru Narçiçeği çok üzgün, çünkü oyuncaklarının sıkıldığını düşünüyor. Hemen bir şey yapması gerek. Ama ne?
%23 7,00 ₺ 5,39 ₺
0 kişi
Bugün, Duru Narçiçeği’nin doğumgünü. Babasının o gün için özel bir şey planlamadığını sanıyor. Oysa çok yanılıyor. Aniden kapının zili çalıyor ve...
%23 7,00 ₺ 5,39 ₺
0 kişi
Bu sabah, Duru Narçiçeği okula gitmek istemiyor, ama okul da çok eğlenceli olabilir. Özellikle de Defne gibi bir arkadaşınız varsa.
%23 7,00 ₺ 5,39 ₺
%30 98,00 ₺ 68,60 ₺