Laurence GillotLaurence Gillot, Çocuk & Gençlik, Çocuk Öykü & Roman, Masallar kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Duru Narçiçeği: Kabus Görüyor, Duru Narçiçeği: Okula Gitmek İstemiyor, Duru Narçiçeği: Oyuncakları Kurtarıyor, Duru Narçiçeği: Sürpriz Doğumgünü olarak sayılabilir.

Laurence Gillot kitapları; Lal Kitap aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Laurence Gillot tarafından yazılan son kitap "Duru Narçiçeği: Okula Gitmek İstemiyor", Lal Kitap tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Laurence Gillot Kitapları
0 kişi
O gece Duru Narçiçeği çok güzel rüyalar görüyordu. Ama birden korkuyla uyandı, çünkü yatağının altında gizlenmiş hayaletler vardı!
%27 6,48 ₺ 4,73 ₺
0 kişi
Bu sabah sınıfta, Duru Narçiçeği çok üzgün, çünkü oyuncaklarının sıkıldığını düşünüyor. Hemen bir şey yapması gerek. Ama ne?
%27 6,48 ₺ 4,73 ₺
0 kişi
Bugün, Duru Narçiçeği’nin doğumgünü. Babasının o gün için özel bir şey planlamadığını sanıyor. Oysa çok yanılıyor. Aniden kapının zili çalıyor ve...
%27 6,48 ₺ 4,73 ₺
0 kişi
Bu sabah, Duru Narçiçeği okula gitmek istemiyor, ama okul da çok eğlenceli olabilir. Özellikle de Defne gibi bir arkadaşınız varsa.
%27 6,48 ₺ 4,73 ₺
0 kişi
Karanlıkta parlayan ay ve yıldız çıkartmaları ile Bu bir hikâye içinde hikâye içinde hikâye içinde hikâye... Tam da iyi geceler demeden önce, Tavşan Tata, yavrularına Fil Jumbo’nun, Fil Jumbo, yavrul...
%32 23,00 ₺ 15,64 ₺