Mehmet Sami DenkerMehmet Sami Denker, Diğer, Felsefe, Felsefi Akımlar & Filozoflar kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Tao Teh Ching, Tao’cu Politikalar ya da Politikacıların Tao’su Huainan Ustalarından Dersler, Uluslararası Terör Türkiye ve PKK olarak sayılabilir.

Mehmet Sami Denker kitapları; Alfa Aktüel Yayınları, Boğaziçi Yayınları, Ezgi Kitabevi Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Mehmet Sami Denker tarafından yazılan son kitap "Uluslararası Terör Türkiye ve PKK", Boğaziçi Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Mehmet Sami Denker Kitapları
Tükendi
0 kişi
Tao’yu ya da ruhsal gerçeği öğrenmek,Diğer şeyleri öğrenmekten çok farklıdır.Çünkü,O daima kendisini hiç olarak ortaya koyar.Hiçliğin şaşırtıcılığını bulmak içinDerinlere bakmalısın.Aynı zamanda,Her ş...
%10 17,59 ₺ 15,83 ₺
Tükendi
0 kişi
Dünya barışının korunması ve mantığı böyle bir işbirliğini gerekli kılarken, ulusal çıkar kavramı arkasına sığınarak, bir zamanlar kendi sömürge yönetimleri altında, mevcut yönetime karşı ayaklanan ye...
%20 2,00 ₺ 1,60 ₺