Mehmet SarıışıkMehmet Sarıışık, Akademik, Araştırma - İnceleme - Kuram, Başvuru Kitapları kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Gastronomi Bilimi, Otel İşletmeciliği, Tüm Yönleriyle Helal Turizm, Uluslararası Gastronomi, Uluslararası Seyahat İşletmeciliği, Yiyecek İçecek İşletmelerinde Maliyet Kontrolü olarak sayılabilir.

Mehmet Sarıışık kitapları; Detay Yayıncılık, Detay Yayıncılık - Akademik Kitaplar aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Mehmet Sarıışık tarafından yazılan son kitap "Tüm Yönleriyle Helal Turizm", Detay Yayıncılık tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Mehmet Sarıışık Kitapları
0 kişi
Bu kitap gastronomi bilimine ilgi duyanlara, gastronomi alanında ve yiyecek-içecek sektöründe çalışanlara ve gastronomi alanında eğitim görenlere bir kaynak eser niteliğinde hazırlanmıştır. Gastronomi...
%10 22,00 ₺ 19,80 ₺
Tükendi
0 kişi
Bu kitap konuya ilişkin hazırlanmış doktora tezi üzerinden konuya açıklık getirmek kavram karmaşasına son vermek, mütedeyyin turistler başta olmak üzere ilgili kurum ve kuruluşlara rehber oluşturmak v...
%10 17,50 ₺ 15,75 ₺