Mustafa Çetin BaydarMustafa Çetin Baydar, Anı - Anlatı - Günlük - Seyahatname, Başvuru Kitapları, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Geçidi Bekleyen Şehir, Yakın Çevreme İlişkin Hatıralarım, İslam ve Radyo Televizyon, Şapka olarak sayılabilir.

Mustafa Çetin Baydar kitapları; Akçağ Yayınları, Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları, Vadi Yayınları, Yazar Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Mustafa Çetin Baydar tarafından yazılan son kitap "İslam ve Radyo Televizyon", Türkiye Diyanet Vakfı Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Mustafa Çetin Baydar Kitapları
0 kişi
Şehirler, tarihin, coğrafyanın ve ilahi yazgının tayin ettiği misyonla ‘varlık sahnesi’ne çıkarlar.Küçük Asya’ya giden ve gelen yolları gözlemek için Doğu Anadolu’nun kubbesine adeta bağdaş kurarak ot...
%25 22,00 ₺ 16,50 ₺
0 kişi
"Nicedir ol hikâyet?" diye başlayan masalımsı serüvenleri anlatanlar da dinleyenler de giderek azalıyor. Şimdinin dünyalarını, dudakla kalp arasına mevzilenmiş "kalemler" inşa ediyorlar. Kalemi elime...
%20 17,00 ₺ 13,60 ₺
Tükendi
%25 12,96 ₺ 9,72 ₺