Ömer Faruk ErdoğanÖmer Faruk Erdoğan, Diğer, Eğitim, Felsefe kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; 2018 YKS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Konu Anlatımlı 1. Oturum, 2018 YKS Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Konu Anlatımlı 2. Oturum, AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Üçrenk Soru Bankası, Felek'in Felsefesi, TYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Üçrenk Soru Bankası olarak sayılabilir.

Ömer Faruk Erdoğan kitapları; Çizgi Kitabevi Yayınları, Esen Üçrenk Yayınları, Esen Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Ömer Faruk Erdoğan tarafından yazılan son kitap "AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Üçrenk Soru Bankası", Esen Üçrenk Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Ömer Faruk Erdoğan Kitapları
0 kişi
Felekler ve bunların dairesel deviniminde yer bulan göksel varlıkların canlılığı, idrak ve itaat özelliklerinden dolayı bir iradeye sahip olmaları gibi hususlar bugün için modern bilimde kabul edilebi...
%10 42,00 ₺ 37,80 ₺
0 kişi
İslam düşüncesinin en önemli tartışmalarından birisi şüphesiz Gazzâlî ile filozoflar arasında cereyan eden ve aynı zamanda bu çalışmanın kapsamını da belirleyen Tehâfüt tartışmalarıdır. Bu çalışmanın...
%10 38,00 ₺ 34,20 ₺
Tükendi
0 kişi
TYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Üçrenk Soru BankasıEsen Üçrenk Yayınları
%16 34,50 ₺ 28,98 ₺
Tükendi
0 kişi
AYT Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Üçrenk Soru Bankası
%16 34,50 ₺ 28,98 ₺