Orhan ÖzkayaOrhan Özkaya, Avrupa Birliği, Azınlıklar & Etnik Gruplar, Politik Akımlar & İdeolojiler kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Anahtar Teslimi Türkiye, Cumhuriyet Toprakları ve Küresel İşgal Bir Millet Uyanıyor: 15, Küreselleşme ve Ulusal Devletler, Yabancıya Toprak Satışı, Yeni Cumhuriyetin Altıoku olarak sayılabilir.

Orhan Özkaya kitapları; Asya Şafak Yayınları, Bilgi Yayınevi, Kaynak Yayınları, Yayın B aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Orhan Özkaya tarafından yazılan son kitap "Küreselleşme ve Ulusal Devletler", Asya Şafak Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Orhan Özkaya Kitapları
0 kişi
Yabancıya Toprak Satışı, Cumhuriyet Toprakları ve Küresel İşgal, Anahtar Teslimi Türkiye, Yeni Cumhuriyet’in Altı Oku gibi yapıtlarıyla Türkiye’nin maden, vakıflar, petrol, endüstri bölgeleri, serbest...
%28 25,00 ₺ 18,00 ₺
Tükendi
0 kişi
Mustafa Kemal, Kemalist Devriminen temel yapıtaşlarından birini oluşturan 442 sayılı"Köy Kanunu"nu çıkartarak. Cumhuriyet yönetiminikorumaya almış ve şehit kanlarıyla sulanmış vatantopraklarının yaban...
%30 6,94 ₺ 4,86 ₺
Tükendi
%32 15,00 ₺ 10,20 ₺
Tükendi
%32 15,00 ₺ 10,20 ₺