Phil Roxbee CoxPhil Roxbee Cox, Bilim, Çocuk & Gençlik, Çocuk Öykü & Roman kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Afacanlar Okulda - Galaksi Hanım’ın Uzay Dersleri, Atom ve Molekül, Lütfen De, Hande!, Oburluk Yapma, Umur!, Onu Geri Ver, Dilaver!, Uslu Dur, Baydur! olarak sayılabilir.

Phil Roxbee Cox kitapları; Beyaz Balina Yayınları, Bilge Kültür Sanat, TÜBİTAK Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Phil Roxbee Cox tarafından yazılan son kitap "Afacanlar Okulda - Galaksi Hanım’ın Uzay Dersleri", Beyaz Balina Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Phil Roxbee Cox Kitapları
0 kişi
Baydur arkadaşlarına bir dakika rahat vermiyor. Ama bakın sonra başına neler geliyor. Sıra dışı öyküler düşündürürken Eğlendiriyor!
%25 9,00 ₺ 6,75 ₺
0 kişi
Dilaver ha bire bir şeyler aşırıyor. Ama bakın sonra başına neler geliyor. Sıra dışı öyküler düşündürürken Eğlendiriyor!
%25 9,00 ₺ 6,75 ₺
0 kişi
"Afacanlar Okulda" serisi, bilimsel konuları eğlenerek öğrenmek isteyen çocuklara göre... Öyle bir okul düşünün ki, öğretmenleri sihirli güçlere sahip... Bu sihrin etkisiyle dersler, çok daha renkli g...
%30 13,00 ₺ 9,10 ₺
0 kişi
Umur ha babam bir şeyler yiyor. Ama bakın sonra başına neler geliyor. Sıra dışı öyküler düşündürürken Eğlendiriyor!
%25 9,00 ₺ 6,75 ₺
Tükendi
0 kişi
A series of fun stories using very simple synthetic phonic-based text. Synthetic phonic learning is the process of reading by sounding the individual sounds of a word and then blending them together t...
%25 52,00 ₺ 39,00 ₺
Tükendi
0 kişi
Nalan durmadan yalan söylüyor. Ama bakın sonra başına neler geliyor. Sıra dışı öyküler düşündürürken Eğlendiriyor!
%25 9,00 ₺ 6,75 ₺
Tükendi
0 kişi
Atom adını verdiğimiz küçük parçacıkların araştırılması bilimin en heyecan verici yanlarından biri; bunun nedeni de bilim adamlarının bu alanda sürekli olarak yeni bilgilerle bizleri tanıştırmaları."A...
%10 4,63 ₺ 4,17 ₺
Tükendi
0 kişi
Hande "lütfen" demiyor, Umur ha babam yemek yiyor. Dilaver her şeyi aşırıyor, Baydur herkese sataşıyor. Nalan’ı hiç sormayın, ha bire yalan söylüyor. Ama bakın sonra neler neler oluyor. Sıra dışı öykü...
%25 34,00 ₺ 25,50 ₺
Tükendi
0 kişi
Hande bir türlü "lütfen" demiyor. Ama bakın sonra başına neler geliyor. Sıra dışı öyküler düşündürürken Eğlendiriyor!
%25 9,00 ₺ 6,75 ₺