Şebnem Seçkiner

Şebnem Seçkin Kimdir?

Şebnem Seçkin Haziran 1978 yılında doğmuştur. İstanbul Üniversitesi İşletme mezunudur. Çok erken yaşlarda gazetecilik kariyerine başlayan Şebnem Seçkin çocuğu olduğunda işine ara vermiştir.

Çocuğunun bebeklik dönemi geçince tekrar iş hayatına geri dönen yazar 6 aylık bir çalışmanın sonunda tekrar evine dönmüştür.

Şebnem Seçkin Edebi Yaşamı

Şebnem Seçkin kendine ait bir blog sitesinde anne-bebek ve fırsat buldukça bir çok konu hakkında yazılar yayınlayan bir yazar.

Yazılarında doğruluk unsuru ve imla kurallarına dikkat ediyor. Gazeteci, blogger ve yazar olan Şebnem Seçkin'in en beğenilen eseri Manyak Anne isimli kitabı olmuştur.

Kişisel sitesinde okuyucuları ile bazen samimi şekilde dertleşen bazen de onlara bilmedikleri konular hakkında bilgi dolu içerikler yayınlayan Şebnem Seçkin hem iyi bir blogger hem de samimi bir yazar. Şebnem Seçkiner Kitapları
%32 16,67 ₺ 11,34 ₺
0 kişi
Bir gün size, “Biri çıkacak ve hepimizin yaşadığı şeyleri kitap yapacak,” deselerdi ne hissederdiniz? Elinizde tuttuğunuz kitap bir günlük. 16 yaşına basmak üzere olan bir kızın, Yasemin’in sorunları...
%35 20,00 ₺ 13,00 ₺
%32 15,74 ₺ 10,70 ₺
%32 13,89 ₺ 9,45 ₺