Şemsüddin Ahmed SivasiŞemsüddin Ahmed Sivasi, Biyografiler, Diğer Kategoriler, Edebi Eserler kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Dört Büyük Halife, Hazreti Ali, Hazreti Ebubekir, Hazreti Ömer, Hülefa-i Raşidin - Dört Büyük Halife olarak sayılabilir.

Şemsüddin Ahmed Sivasi kitapları; Ailem Yayınları, Bedir Yayınları, Çelik Yayınevi aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Şemsüddin Ahmed Sivasi tarafından yazılan son kitap "Dört Büyük Halife", Çelik Yayınevi tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Şemsüddin Ahmed Sivasi Kitapları
0 kişi
Allah’dan niyazımız odur ki, bize ashabın şuur ve idrakinden bir pay ihsan etsin ve onların ebediyete doğru yol almış kervanına katılanlardan eylesin.
%35 14,35 ₺ 9,33 ₺
0 kişi
Peygamberlerden sonra insanoğlunun en büyüğü olan Hazret-i Ebu Bekir, Fil tarihinden iki sene iki ay kadar sonra, kaînatın iman beşiği Mekke’de dünyaya geldi. Demek ki Peygamberler Peygamberi’nde iki...
%35 14,35 ₺ 9,33 ₺
0 kişi
Bir gün ashab-ı güzin hazretleri bir arada toplanıp kendi hâl ve durumları hakkında konuşuyorlardı. İçlerinden biri Hazret-i Ebû Bekire sordu:- Ey Ebû Bekir! Yüce olan Allah hakkı için söyle, bu derec...
%30 42,00 ₺ 29,40 ₺
Tükendi
%36 70,00 ₺ 44,80 ₺
Tükendi
0 kişi
Hazret-i Ömer (radıyallahü anh), Kur’an’ın billur ırmaklarında yıkandı, fıkıh ve tefsir ilminde büyük mesafeler kat etti. Ve sahabiler sarayının iki numaralı sultanı oldu. Zeka ve cesareti, takva ve v...
%35 15,00 ₺ 9,75 ₺