Seyyid Süleyman El-HüseyniSeyyid Süleyman El-Hüseyni, Astroloji, Diğer, Diğer Kategoriler kategorilerinde eserler yazmış bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Dualı Rüya Tabirleri, Kenz-ül Havas (2 Cilt Birarada 2. Hamur), Kenz-ül Havas (2 Cilt Takım Şamua), Rüya Yorumları olarak sayılabilir.

Seyyid Süleyman El-Hüseyni kitapları; Alem Yayınları, Demir Kitabevi, Şadırvan Yayınları aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Seyyid Süleyman El-Hüseyni tarafından yazılan son kitap "Rüya Yorumları", Şadırvan Yayınları tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Seyyid Süleyman El-Hüseyni Kitapları
0 kişi
Kenzül Havas kitabının yazarı Seyyid Süleyman El Hüseyni’nin döneminde yayınladığı eseridir. Tıpkı basım Osmanlıcadır, sınırlı sayıda hazırlanmıştır.
%30 50,00 ₺ 35,00 ₺
0 kişi
İnsanın bilinmezleri arasında rüyaları da saymak mümkün. Bilimin niçin ve nasıl görüldüğünü henüz kesin olarak açıklayamadığı rüyalar, kimi zaman gören için önemli ipuçları taşıyor olabilir. Rüyaları...
%23 32,00 ₺ 24,64 ₺
Tükendi
0 kişi
Bu kitapta; Peygamber Efendimiz (S.A.V) den ve diğer peygamberlerden İmam Nablusi, İbn-i Sirin, Cafer-i Sadık, Kirmani Seyyid Süleyman El-Hüseyni İbn-i Kesir, Cabirü'l-Mağribi, Ebu Saidü'l-Vaaz vb. S...
%32 12,04 ₺ 8,19 ₺
Tükendi
%42 200,00 ₺ 116,00 ₺
Tükendi
0 kişi
Kur'an-ı Kerim'in ayet-i celilelerinin ve esma-i hüsna-i şerife'nin: Hacetlerin kabulü, marazların teşfiyesi, menfaatlerin celbi, gayıbların keşfi ve kalbleri teshir gibi mücerreb-tecrübe olunmuş müba...
%42 175,00 ₺ 101,50 ₺