Sinem Gerger Akınal

Sinem Gerger Akınal 1985 yılında İstanbul'da doğmuştur. bebek ve Uyku markasının kurucusudur. Evli ve 1 çocuk annesidir. Sinem Gerger Akınal üniversite zamanlarından itibaren iş yaşamının içindedir. Büyük organizasyonların düzenlenmesinde görev almış özel bir kolejde rehberlik birimi sorumlusu olarak çalışmıştır.

Kızının dünyaya gelmesi ile birlikte uykunun, ne kadar önemli olduğunu anlamıştır. Kızının uyku problemlerini çözmeye çalışırken yurt dışında oldukça popüler olan uyku eğitimini keşfetmiştir. Bu alandaki eğitimleri araştırmaya başlamıştır. 

Çok kapsamlı uyku danışmanlığı programı olan International Maternity and Child Consultant Institute'de eğitimini almıştır. Eğitiminden sonra vaka çalışmaları yapmış ve çalışma imkanı yakalamıştır.

Amerika'da eğitim alırken dünya üzerindeki bir çok bebeğin uykusunu analiz edebilme imkanı yakalamıştır. Sinem Akınal anne&babaları bilinçlendirmek için yurt içinde bir çok seminere katılıyor bu alanda yazdığı makaleleri ve tv programları ile yardımcı olmaya çalışıyor. Ayrıca Bebeğiniz Uykuyu Çok Sevecek isimli birde kitabı vardır. Sinem Gerger Akınal Kitapları
0 kişi
Tam kendinizi sıcacık yatağınıza bıraktınız yine bir ağlama sesi… Karnı tok, gazı yok. Altı temiz, pişik yok. Kucakta pışpış, ayakta salla, yatağına yatır, kaldır, yine yatır. Olmadı odada gezdir. En...
%30 25,00 ₺ 17,50 ₺