Suat OktarSuat Oktar, Akademik, Dünya Ekonomisi, İş, Ekonomi & Pazarlama kategorilerinde eserler yazmış popüler bir yazardır.

Başlıca kitapları alfabetik sırayla; Enflasyon Hedeflemesi Para Politikasının Güvenilirliği ve Fiyat İstikrarı, Euro ve Türkiye Avrupa Para Birliği, Finansal Küreselleşme Sürecinde Merkez Bankacılığı ve Para Politikaları, Kurumda ve Uygulamada Para Kurulu, Merkez Bankalarının Bağımsızlığı olarak sayılabilir.

Suat Oktar kitapları; Bilim Teknik Yayınevi, Nobel Akademik Yayıncılık aracılığıyla kitapseverlerle buluşmuştur.
Suat Oktar tarafından yazılan son kitap "Enflasyon Hedeflemesi Para Politikasının Güvenilirliği ve Fiyat İstikrarı", Bilim Teknik Yayınevi tarafından okurların beğenisine sunulmuştur.

Suat Oktar Kitapları
0 kişi
Euro ve Türkiye Avrupa Para BirliğiSorular ve CevaplarBilim Teknik Yayınevi
%10 16,00 ₺ 14,40 ₺
0 kişi
Bu kitap, günümüzde yaşanan yüksek ve kronik enflasyonun başlıca sorumlusu olarak kabul edilen merkez bankacılığını ikame etmek üzere önerilen para kurulunu (Currency Board) ele almaktadır, önce akade...
%10 20,00 ₺ 18,00 ₺
0 kişi
Enflasyon hedeflemesi yaklaşımı gelecek döneme ya da dönemlere ilişkin enflasyon tahminlerinin belirlenerek kamuoyunu açıklanmasını gerektirmekte, katı biçimde uygulandığı ülke örneklerinde görüldüğü...
%10 20,00 ₺ 18,00 ₺
Tükendi
%10 13,89 ₺ 12,50 ₺
Tükendi
%10 10,00 ₺ 9,00 ₺