Sepetinizde ürün bulunmamaktadır.
Tuğçe Işınsu

Tuğçe Işınsu

Tuğçe Işınsu Kimdir?

Son yıllarda yaptığı programlarla ve yazdığı kitaplarla gündeme gelen Tuğçe Işınsu 13 Ocak 1977 yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseyi Özel Işık Lisesinde okumuştur. Üniversiteyi ise İstanbul Üniversitesi’nde okumuştur. İngiliz Dili ve Edebiyatı mezunu olan Tuğçe Işınsu iş hayatına hemen başlamıştır. 11 yıl boyunca çeşitli mesleklerde çalışmış, şu an ise kendi alanı ile ilgili televizyon programları hazırlamaktadır.

Tuğçe Işınsu Edebi Yönü 

Yaptığı televizyon programları ve yazdığı kitaplarla adından söz ettiren Tuğçe Işınsu Spiritüel Yaşam Koçluğu alanında meslek hayatına devam etmektedir. Bu alan üzerine yoğunlaşan yazar Kehanet Sanatları, Simge Bilim, Havas ve Meslek Enerjisi konularında kendini geliştirmiştir.

Yaşam merkezlerinde verdiği mistik çalışmaları, canlı yayın programları ve özellikle kitaplarındaki ilginç bilgilerle pek çok takipçi kitlesine ulaşmıştır. Türkiye’nin Melek Koçu adıyla da anılmaktadır.

Kama sutra, namaz kılma ve masum görünme hakkında çeşitli taktikler veren yazar bu yo haritaları ile gündemde yerini almıştır. İnsanların özel yaşamlarıyla alakalı çeşitli sorunlara getirdiği çözüm yollarını da kendine has yöntemleriyle oluşturmuştur.

Tuğçe Işınsu regresyon, geçmiş yaşam şifası, astroloji, tarot, rüyalar, aşk ve ilişkiler, tılsımlar ve dönüşüm çalışmaları yaparak kendi alanında en iyi olmayı amaçlamaktadır. Bu konular hakkında yaptığı danışmanlık faaliyetleri de bulunmaktadır.

Tuğçe Işınsu yazdığı kitaplarında genellikle ayet, hadis ve çeşitli ritüellerden örnekler vererek sıkıntıdan kurtulmanın yollarını anlatmıştır.

2011 yılının Şubat ayında TOBB ETÜ tarafından yılın yaşam danışmanı ödülünü alarak güzel bir başarıya imza atmıştır.
Tuğçe Işınsu Kitapları

%41 14,87 ₺ 25,00 ₺

El Vedud

Tuğçe Işınsu

%26 14,80 ₺ 20,00 ₺

Onu Kendine Aşık Et

Tuğçe Işınsu

%26 16,65 ₺ 22,50 ₺

Mucizeleri Çağırmak

Tuğçe Işınsu

%39 13,94 ₺ 22,50 ₺

Ol Der ve Olur

Tuğçe Işınsu

%26 16,65 ₺ 22,50 ₺

Aşk ve Cazibe Akadem...

Tuğçe Işınsu